WOWKrakow! Hop on Hop off Bus

 

Dzięki WOWKrakow! Hop on Hop off Bus poznasz wszystkie najważniejsze atrakcje Krakowa. Bus kursuje po stałej trasie obejmującej najciekawsze miejsca w Krakowie. 

AUDIO GUIDE W 7 JĘZYKACH!

SPRAWDŹ AKTUALNE POŁOŻENIE BUSA NA MAPIE!

  Przystanek Odjazdy
  Pon - Czw     Pt, Sob, Nd
1
Hotel Galaxy - ul. Gęsia 22 A 10:05, 10:55, 11:50, 12:40, 14:10, 14:45, 15:55, 16:30 10:05, 10:55, 11:15, 11:50, 12:40, 13:00, 14:10, 14:45, 15:20, 15:55, 16:30, 17:05
2
Św. Wawrzyńca - ul. Starowiślna 84 10:12, 11:02, 11:57, 12:47, 14:17, 14:52, 16:02, 16:37 10:12, 11:02, 11:22, 11:57, 12:47, 13:07, 14:17, 14:52, 15:27, 16:02, 16:37, 17:12
3
Stradom - ul. Dietla 47 10:18, 11:08, 12:03, 12:53, 14:23, 14:58, 16:08, 16:43 10:18, 11:08, 11:28, 12:03, 12:53, 13:13, 14:23, 14:58, 15:33, 16:08, 16:43, 17:18
4
Poczta Główna - ul. Św. Gertrudy 2 10:25, 11:15, 12:10, 13:00, 14:30, 15:05, 16:15, 16:50 10:25, 11:15, 11:35, 12:10, 13:00, 13:20, 14:30, 15:05, 15:40, 16:15, 16:50, 17:25
5
Dworzec Główny - ul. Pawia 5 ( na przeciwko Hotelu Puro ) 10:32, 11:22, 12:17, 13:07, 14:37, 15:12, 16:22, 16:57 10:32, 11:22, 11:42, 12:17, 13:07, 13:27, 14:37, 15:12, 15:47, 16:22, 16:57, 17:32
6
Тeatr Bagatela - ul. Dunajewskiego 2 10:41, 11:31, 12:26, 13:16, 14:46, 15:21, 16:31, 17:06 10:41, 11:31, 11:51, 12:26, 13:16, 13:36, 14:46, 15:21, 15:56, 16:31, 17:06, 17:41
7
Zamek Wawel - ul. Straszewskiego 14 10:45, 11:35, 12:30, 13:20, 14:50, 15:25, 16:35, 17:10 10:45, 11:35, 11:55, 12:30, 13:20, 13:40, 14:50, 15:25, 16:00, 16:35, 17:10, 17:45
8
Centrum Kongresowe ICE - ul. Monte Cassino 1 ( przed Hotelem B&B) 10:55, 11:45, 12:40, 13:30, 15:00, 15:35, 16:45, 17:20 10:55, 11:45, 12:05, 12:40, 13:30, 13:50, 15:00, 15:35, 16:10, 16:45, 17:20, 17:55
9
Кopiec Kościuszki - al. Waszyngtona 1 11:06, 11:56, 12:51, 13:41, 15:11, 15:46, 16:56, 17:31 11:06, 11:56, 12:16, 12:51, 13:41, 14:01, 15:11, 15:46, 16:21, 16:56, 17:31, 18:06
10
Plac Wolnica - ul. Krakowska 39 11:25, 12:15, 13:10, 14:00, 15:30, 16:06, 17:15, 17:50 11:25, 12:15, 12:35, 13:10, 14:00, 14:20, 15:30, 16:06, 16:40, 17:15, 17:50, 18:25
11
Korona - ul. Kalwaryjska 18 11:27, 12:17, 13:12, 14:02, 15:32, 16:07, 17:17, 17:52 11:27, 12:17, 12:37, 13:12, 14:02, 14:22, 15:32, 16:07, 16:42, 17:17, 17:52, 18:27
12
Plac Bohaterów Getta - ul. Na Zjeździe 13 11:31, 12:21, 13:16, 14:06, 15:36, 16:11, 17:21, 17:56 11:31, 12:21, 12:41, 13:16, 14:06, 14:26, 15:36, 16:11, 16:46, 17:21, 17:56, 18:31
13
Zabłocie - ul. Zabłocie 2 11:33, 12:23, 13:18, 14:08, 15:38, 16:13, 17:23, 17:58 11:33, 12:23, 12:43, 13:18, 14:08, 14:28, 15:38, 16:13, 16:48, 17:23, 17:58, 18:33
1
Hotel Galaxy - ul. Gęsia 22 A 11:35, 12:25, 13:20, 14:10, 15:40, 16:15, 17:25, 18:00 11:35, 12:25, 12:45, 13:20, 14:10, 14:30, 15:40, 16:15, 16:50, 17:25, 18:00, 18:35

 

Kliknij na marker aby zobaczyć szczegóły

WOWKrakow! Hop on Hop off Bus

 

Dzięki WOWKrakow! Hop on Hop off Bus poznasz wszystkie najważniejsze atrakcje Krakowa. Bus kursuje po stałej trasie obejmującej najciekawsze miejsca w Krakowie. 

AUDIO GUIDE W 7 JĘZYKACH!

SPRAWDŹ AKTUALNE POŁOŻENIE BUSA NA MAPIE!

  Przystanek Odjazdy
  Pon - Czw     Pt, Sob, Nd
1
Hotel Galaxy - ul. Gęsia 22 A 10:05, 10:55, 11:50, 12:40, 14:10, 14:45, 15:55, 16:30 10:05, 10:55, 11:15, 11:50, 12:40, 13:00, 14:10, 14:45, 15:20, 15:55, 16:30, 17:05
2
Św. Wawrzyńca - ul. Starowiślna 84 10:12, 11:02, 11:57, 12:47, 14:17, 14:52, 16:02, 16:37 10:12, 11:02, 11:22, 11:57, 12:47, 13:07, 14:17, 14:52, 15:27, 16:02, 16:37, 17:12
3
Stradom - ul. Dietla 47 10:18, 11:08, 12:03, 12:53, 14:23, 14:58, 16:08, 16:43 10:18, 11:08, 11:28, 12:03, 12:53, 13:13, 14:23, 14:58, 15:33, 16:08, 16:43, 17:18
4
Poczta Główna - ul. Św. Gertrudy 2 10:25, 11:15, 12:10, 13:00, 14:30, 15:05, 16:15, 16:50 10:25, 11:15, 11:35, 12:10, 13:00, 13:20, 14:30, 15:05, 15:40, 16:15, 16:50, 17:25
5
Dworzec Główny - ul. Pawia 5 ( na przeciwko Hotelu Puro ) 10:32, 11:22, 12:17, 13:07, 14:37, 15:12, 16:22, 16:57 10:32, 11:22, 11:42, 12:17, 13:07, 13:27, 14:37, 15:12, 15:47, 16:22, 16:57, 17:32
6
Тeatr Bagatela - ul. Dunajewskiego 2 10:41, 11:31, 12:26, 13:16, 14:46, 15:21, 16:31, 17:06 10:41, 11:31, 11:51, 12:26, 13:16, 13:36, 14:46, 15:21, 15:56, 16:31, 17:06, 17:41
7
Zamek Wawel - ul. Straszewskiego 14 10:45, 11:35, 12:30, 13:20, 14:50, 15:25, 16:35, 17:10 10:45, 11:35, 11:55, 12:30, 13:20, 13:40, 14:50, 15:25, 16:00, 16:35, 17:10, 17:45
8
Centrum Kongresowe ICE - ul. Monte Cassino 1 ( przed Hotelem B&B) 10:55, 11:45, 12:40, 13:30, 15:00, 15:35, 16:45, 17:20 10:55, 11:45, 12:05, 12:40, 13:30, 13:50, 15:00, 15:35, 16:10, 16:45, 17:20, 17:55
9
Кopiec Kościuszki - al. Waszyngtona 1 11:06, 11:56, 12:51, 13:41, 15:11, 15:46, 16:56, 17:31 11:06, 11:56, 12:16, 12:51, 13:41, 14:01, 15:11, 15:46, 16:21, 16:56, 17:31, 18:06
10
Plac Wolnica - ul. Krakowska 39 11:25, 12:15, 13:10, 14:00, 15:30, 16:06, 17:15, 17:50 11:25, 12:15, 12:35, 13:10, 14:00, 14:20, 15:30, 16:06, 16:40, 17:15, 17:50, 18:25
11
Korona - ul. Kalwaryjska 18 11:27, 12:17, 13:12, 14:02, 15:32, 16:07, 17:17, 17:52 11:27, 12:17, 12:37, 13:12, 14:02, 14:22, 15:32, 16:07, 16:42, 17:17, 17:52, 18:27
12
Plac Bohaterów Getta - ul. Na Zjeździe 13 11:31, 12:21, 13:16, 14:06, 15:36, 16:11, 17:21, 17:56 11:31, 12:21, 12:41, 13:16, 14:06, 14:26, 15:36, 16:11, 16:46, 17:21, 17:56, 18:31
13
Zabłocie - ul. Zabłocie 2 11:33, 12:23, 13:18, 14:08, 15:38, 16:13, 17:23, 17:58 11:33, 12:23, 12:43, 13:18, 14:08, 14:28, 15:38, 16:13, 16:48, 17:23, 17:58, 18:33
1
Hotel Galaxy - ul. Gęsia 22 A 11:35, 12:25, 13:20, 14:10, 15:40, 16:15, 17:25, 18:00 11:35, 12:25, 12:45, 13:20, 14:10, 14:30, 15:40, 16:15, 16:50, 17:25, 18:00, 18:35