WOWKrakow! City Sightseeing

З WOWKrakow! Hop on Hop off автобусом ви познайомитеся з усіма найважливішими пам'ятками Кракова. Автобус курсує за фіксованим маршрутом, що охоплює найцікавіші місця Кракова.

АУДІОГІД НА 7 МОВАХ!

 

ДИВІТЬСЯ ПОТОЧНЕ МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ АВТОБУСА НА КАРТІ!

1
Готель "GALAXY" - Галерея Казімєж - затока перед головним входом до готелю 10:05, 10:55*, 11:50, 12:40*, 14:10, 14:45*, 15:55, 16:30*
2
Св. Лаврентія - ul. Starowiślna 84 10:12, 11:02*, 11:57, 12:47*, 14:17, 14:52*, 16:02, 16:37*
3
Страдом - ul.Dietla 47 10:18, 11:08*, 12:03, 12:53*, 14:23, 14:58*, 16:08, 16:43*
4
Головна пошта - ul. Św. Gertrudy 2 10:25, 11:15*, 12:10, 13:00*, 14:30, 15:05*, 16:15, 16:50*
5
Головний залізничний вокзал - Галерея Краківська - автобусна зупинка на вулиці Pawia навпроти готелю Puro 10:32, 11:22*, 12:17, 13:07*, 14:37, 15:12*, 16:22, 16:57*
6
Театр "Багателя" - ul. Dunajewskiego 2 10:41, 11:31*, 12:26, 13:16*, 14:46, 15:21*, 16:31, 17:06*
7
Замок Вавель - ul. Straszewskiego 14 - навпроти готелю "Мальтійський 10:45, 11:35*, 12:30, 13:20*, 14:50, 15:25*, 16:35, 17:10*
8
Конгрес-центр ICE - Грюнвальдська кільцева розв'язка - ul. Monte Cassino 1 - поруч з готелем типу "ліжко та сніданок 10:55, 11:45*, 12:40, 13:30*, 15:00, 15:35*, 16:45, 17:20*
9
Курган Костюшка - ul. Waszyngtona 1 11:06, 11:56*, 12:51, 13:41*, 15:11, 15:46*, 16:56, 17:31*
10
Площа Вольниця - ul. Krakowska 39 11:25, 12:15*, 13:10, 14:00*, 15:30, 16:06*, 17:15, 17:50*
11
Корона - ul. Kalwaryjska 18 11:27, 12:17*, 13:12, 14:02*, 15:32, 16:07*, 17:17, 17:52*
12
Площа Героїв Гетто - ul. Na Zjeździe 13 11:31, 12:21*, 13:16, 14:06*, 15:36, 16:11*, 17:21, 17:56*
13
Заблоче - ul. Zabłocie 2 11:33, 12:23*, 13:18, 14:08*, 15:38, 16:13*, 17:23, 17:58*
1
Готель "GALAXY" - Галерея Казімєж - затока перед головним входом до готелю 11:35, 12:25*, 13:20, 14:10*, 15:40, 16:15*, 17:25, 18:00*


* Курси з п'ятниці по неділю
Натисніть на маркер, щоб дізнатися більше

WOWKrakow! City Sightseeing

З WOWKrakow! Hop on Hop off автобусом ви познайомитеся з усіма найважливішими пам'ятками Кракова. Автобус курсує за фіксованим маршрутом, що охоплює найцікавіші місця Кракова.

АУДІОГІД НА 7 МОВАХ!

 

ДИВІТЬСЯ ПОТОЧНЕ МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ АВТОБУСА НА КАРТІ!

1
Готель "GALAXY" - Галерея Казімєж - затока перед головним входом до готелю 10:05, 10:55*, 11:50, 12:40*, 14:10, 14:45*, 15:55, 16:30*
2
Св. Лаврентія - ul. Starowiślna 84 10:12, 11:02*, 11:57, 12:47*, 14:17, 14:52*, 16:02, 16:37*
3
Страдом - ul.Dietla 47 10:18, 11:08*, 12:03, 12:53*, 14:23, 14:58*, 16:08, 16:43*
4
Головна пошта - ul. Św. Gertrudy 2 10:25, 11:15*, 12:10, 13:00*, 14:30, 15:05*, 16:15, 16:50*
5
Головний залізничний вокзал - Галерея Краківська - автобусна зупинка на вулиці Pawia навпроти готелю Puro 10:32, 11:22*, 12:17, 13:07*, 14:37, 15:12*, 16:22, 16:57*
6
Театр "Багателя" - ul. Dunajewskiego 2 10:41, 11:31*, 12:26, 13:16*, 14:46, 15:21*, 16:31, 17:06*
7
Замок Вавель - ul. Straszewskiego 14 - навпроти готелю "Мальтійський 10:45, 11:35*, 12:30, 13:20*, 14:50, 15:25*, 16:35, 17:10*
8
Конгрес-центр ICE - Грюнвальдська кільцева розв'язка - ul. Monte Cassino 1 - поруч з готелем типу "ліжко та сніданок 10:55, 11:45*, 12:40, 13:30*, 15:00, 15:35*, 16:45, 17:20*
9
Курган Костюшка - ul. Waszyngtona 1 11:06, 11:56*, 12:51, 13:41*, 15:11, 15:46*, 16:56, 17:31*
10
Площа Вольниця - ul. Krakowska 39 11:25, 12:15*, 13:10, 14:00*, 15:30, 16:06*, 17:15, 17:50*
11
Корона - ul. Kalwaryjska 18 11:27, 12:17*, 13:12, 14:02*, 15:32, 16:07*, 17:17, 17:52*
12
Площа Героїв Гетто - ul. Na Zjeździe 13 11:31, 12:21*, 13:16, 14:06*, 15:36, 16:11*, 17:21, 17:56*
13
Заблоче - ul. Zabłocie 2 11:33, 12:23*, 13:18, 14:08*, 15:38, 16:13*, 17:23, 17:58*
1
Готель "GALAXY" - Галерея Казімєж - затока перед головним входом до готелю 11:35, 12:25*, 13:20, 14:10*, 15:40, 16:15*, 17:25, 18:00*


* Курси з п'ятниці по неділю