Zapraszamy do skorzystania z wybranej spośród naszych ofert:


Legenda Lajkonika

Weź udział w niezwykłej przygodzie gdzie poznasz magiczną Legendę o Krakowskim Lajkoniku i stwórz swoją własną czapkę tej Legendarnej postaci!

Gry miejskie

Weź udział w grze miejskiej w Królewskim Stołecznym Mieście Krakowie!

Śladem zajączka Wielkanocnego

Zapraszamy na wycieczkę z grą miejską związaną z Krakowem i zajączkiem wielkanocnym, a także warsztatami.

Wycieczka dwudniowa

Zapraszamy na niezapomnianą przygodę w Krakowie!

WOWKRAKÓW!

Zapraszamy Waszą szkołę na wycieczkę po Krakowie z WOWKrakow! Nasz autobus cabrio (w zimie ogrzewany i przeszklony) to świetny sposób na odkrywanie miasta.

Wieliczka

Zapraszamy Waszą szkolną grupę na wyjątkową podróż, gdzie odkryjecie fascynujące sekrety Kopalni Soli w Wieliczce.

Auschwitz-Birkenau

Nasza wycieczka edukacyjna pozwoli uczniom zgłębić wiedzę na temat Holokaustu i tragicznych wydarzeń, jakie miały miejsce w obozie koncentracyjnym Auschwitz-Birkenau.

Warsztaty inżynierii - mosty

Podczas warsztatów według metodyki STEM, dzieci korzystając ze swojej wiedzy matematycznej i przyrodniczej zaprojektują i stworzą własny most inspirowany architekturą krakowską.

WOWKRAKOW, Legendy i Obwarzanki

Odwiedź i zobacz wspaniałe legendy krakowskie, poznaj historię, składniki oraz technikę wypieku OBWARZANKA i podziwiaj najważniejsze zabytki i lokacje krakowa.

Lekcje w Starym Krakowie

Lekcje w Starym Krakowie to śwetny sposób, aby obudzić w uczestnikach chęć poznawania świata nauki, przyrody czy literatury.

Zielone Szkoły

Zapraszamy na zielone szkoły! Proponujemy zajęcia dla dzieci w Jordanówce - pensjonacie malowniczo położonym w Pieninach nad samym brzegiem Jeziora Czorsztyńskiego bądź w Królewskim Stołecznym Mieście Krakowie, które skrywa skarby ponad tysiącletniej historii.