Kontakt/rezerwacje grupowe: krakow@krakow-tours.pl +48 511 090 709

Gry miejskie

Szanowni Państwo,

Oferta gier miejskich "Wędrówki Legendami", dedykowana dzieciom różnych grup wiekowych.

- dla dzieci z "zerówek" - 45 min

- klasy 1-3 - 1 godzina

- klasy 4-6 - 1,5 godziny

Nasza innowacyjna propozycja nie tylko dostarcza rozrywki, ale również stanowi wyjątkową okazję do poznania fascynujących Legend Krakowa, rozwinięcia umiejętności myślenia przestrzennego i uwagi oraz rozbudzenia kreatywności.

Dlaczego "Wędrówki Legendami"?

  1. Nasze gry zostały zaprojektowane, aby stymulować umiejętności koncentracji i skupienia uwagi poprzez interakcję z przestrzenią miejską.

  2. Dzieci będą musiały rozwiązywać zagadki, odnajdywać punkty kontrolne, komunikować i podejmować decyzje, co rozwija ich umiejętności logicznego myślenia i interakcji.

  3. Gry zostały wzbogacone elementami integracji sensorycznej , co sprawia, że doświadczenie staje się bardziej kompleksowe. Dzieci korzystają z różnych zmysłów, co wspomaga rozwój koordynacji ruchowej i zdolności przetwarzania bodźców sensorycznych.

  4. Trasy gier są dostosowane do bezpiecznych i przyjaznych miejsc, idealnych dla dzieci. Dbamy o to, aby cała zabawa odbywała się w atmosferze pełnej radości i bezpieczeństwa.

Jak to działa?

Po pokazie robotic show Legendy Krakowa dzieci otrzymują specjalne mapy, narzędzia i zadania do wykonania.

Kontakt

Chcemy dostosować naszą ofertę do indywidualnych potrzeb Państwa grupy dzieci. Prosimy o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów i dostosowania gry do wieku uczestników.

Cena za osobę - dla dzieci z przedszkoli i klas 1-3 - 30 zł,

klasy 4-6 - 40 zł/os