Hop On Hop Off Bus

Dzięki Wow Krakow! Hop On Hop Off Bus zobaczysz wszystkie najważniejsze atrakcje Krakowa. Busy kursują po stałej trasie obejmującej przystanki zlokalizowane w miejscach atrakcyjnych turystycznie. W ramach biletów 24H i 48H możesz wsiadać i wysiadać na dowolnych przystankach na trasie.

AUDIO GUIDE W 7 JĘZYKACH!

SPRAWDŹ AKTUALNE POŁOŻENIE BUSA NA MAPIE!

1
Hotel Galaxy - Galeria Kazimierz
09:30, 10:00, 11:10, 11:40, 12:50, 13:20, 14:30, 15:00*, 16:10*
2
Dajwór - ul. Wawrzyńca 31
09:37, 10:07, 11:17, 11:47, 12:57, 13:27, 14:37, 15:07*, 16:17*
3
Dworzec Główny - Galeria Krakowska
09:45, 10:15, 11:25, 11:55, 13:05, 13:35, 14:45, 15:15*, 16:25*
4
Rondo Mogilskie - Ogród Botaniczny
09:50, 10:20, 11:30, 12:00, 13:10, 13:40, 14:50, 15:20*, 16:30*
5
Filharmonia - Zamek Wawel
10:03, 10:33, 11:43, 12:13, 13:23, 13:53, 15:03, 15:33*, 16:43*
6
Muzeum Narodowe - Błonia
10:09, 10:39, 11:49, 12:19, 13:29, 13:59, 15:09, 15:39*, 16:49*
7
Rondo Grunwaldzkie - ul. Monte Cassino 1
10:15, 10:45, 11:55, 12:25, 13:35, 14:05, 15:15, 15:45*, 16:55*
8
Kopiec Kościuszki
10:30, 11:00, 12:10, 12:40, 13:50, 14:20, 15:30, 16:00*, 17:10*
9
Salwator - ul. Kościuszki 88
10:38, 11:08, 12:18, 12:48, 13:58, 14:28, 15:38, 16:08*, 17:18*
10
Most Grunwaldzki
10:47, 11:17, 12:27, 12:57, 14:07, 14:37, 15:47, 16:17*, 17:27*
11
Stradom - ul. Dietla 47
10:50, 11:20, 12:30, 13:00, 14:10, 14:40, 15:50, 16:20*, 17:30*
12
Zabłocie - ul. Zabłocie 15
10:58, 11:28, 12:38, 13:08, 14:18, 14:48, 15:58, 16:28*, 17:38*

* Ostatni kurs - bus kończy jazdę na przystanku Hotel Galaxy

Kliknij na marker aby zobaczyć szczegóły

Hop On Hop Off Bus

Dzięki Wow Krakow! Hop On Hop Off Bus zobaczysz wszystkie najważniejsze atrakcje Krakowa. Busy kursują po stałej trasie obejmującej przystanki zlokalizowane w miejscach atrakcyjnych turystycznie. W ramach biletów 24H i 48H możesz wsiadać i wysiadać na dowolnych przystankach na trasie.

AUDIO GUIDE W 7 JĘZYKACH!

SPRAWDŹ AKTUALNE POŁOŻENIE BUSA NA MAPIE!

1
Hotel Galaxy - Galeria Kazimierz
09:30, 10:00, 11:10, 11:40, 12:50, 13:20, 14:30, 15:00*, 16:10*
2
Dajwór - ul. Wawrzyńca 31
09:37, 10:07, 11:17, 11:47, 12:57, 13:27, 14:37, 15:07*, 16:17*
3
Dworzec Główny - Galeria Krakowska
09:45, 10:15, 11:25, 11:55, 13:05, 13:35, 14:45, 15:15*, 16:25*
4
Rondo Mogilskie - Ogród Botaniczny
09:50, 10:20, 11:30, 12:00, 13:10, 13:40, 14:50, 15:20*, 16:30*
5
Filharmonia - Zamek Wawel
10:03, 10:33, 11:43, 12:13, 13:23, 13:53, 15:03, 15:33*, 16:43*
6
Muzeum Narodowe - Błonia
10:09, 10:39, 11:49, 12:19, 13:29, 13:59, 15:09, 15:39*, 16:49*
7
Rondo Grunwaldzkie - ul. Monte Cassino 1
10:15, 10:45, 11:55, 12:25, 13:35, 14:05, 15:15, 15:45*, 16:55*
8
Kopiec Kościuszki
10:30, 11:00, 12:10, 12:40, 13:50, 14:20, 15:30, 16:00*, 17:10*
9
Salwator - ul. Kościuszki 88
10:38, 11:08, 12:18, 12:48, 13:58, 14:28, 15:38, 16:08*, 17:18*
10
Most Grunwaldzki
10:47, 11:17, 12:27, 12:57, 14:07, 14:37, 15:47, 16:17*, 17:27*
11
Stradom - ul. Dietla 47
10:50, 11:20, 12:30, 13:00, 14:10, 14:40, 15:50, 16:20*, 17:30*
12
Zabłocie - ul. Zabłocie 15
10:58, 11:28, 12:38, 13:08, 14:18, 14:48, 15:58, 16:28*, 17:38*

* Ostatni kurs - bus kończy jazdę na przystanku Hotel Galaxy