Hop On Hop Off Bus

Dzięki Wow Krakow! Hop On Hop Off Bus zobaczysz wszystkie najważniejsze atrakcje Krakowa. Busy kursują po stałej trasie obejmującej przystanki zlokalizowane w miejscach atrakcyjnych turystycznie. W ramach biletów 24H i 48H możesz wsiadać i wysiadać na dowolnych przystankach na trasie.

AUDIO GUIDE W 7 JĘZYKACH!

SPRAWDŹ AKTUALNE POŁOŻENIE BUSA NA MAPIE!

1
Hotel Galaxy - Galeria Kazimierz
12:10*
2
Dajwór - ul. Wawrzyńca 31
12:17*
3
Dworzec Główny - Galeria Krakowska
12:25*
4
Rondo Mogilskie - Ogród Botaniczny
12:30*
5
Filharmonia - Zamek Wawel
12:43*
6
Muzeum Narodowe - Błonia
12:49*
7
Rondo Grunwaldzkie - ul. Monte Cassino 1
12:55*
8
Kopiec Kościuszki
13:10*
9
Salwator - ul. Kościuszki 88
13:18*
10
Most Grunwaldzki
13:27*
11
Stradom - ul. Dietla 47
13:30*
12
Zabłocie - ul. Zabłocie 15
13:38*

* Ostatni kurs - bus kończy jazdę na przystanku Hotel Galaxy
Jeśli w busie będą pasażerowie kurs może być wydłużony - maksymalnie do przystanku nr 5.

Kliknij na marker aby zobaczyć szczegóły

Hop On Hop Off Bus

Dzięki Wow Krakow! Hop On Hop Off Bus zobaczysz wszystkie najważniejsze atrakcje Krakowa. Busy kursują po stałej trasie obejmującej przystanki zlokalizowane w miejscach atrakcyjnych turystycznie. W ramach biletów 24H i 48H możesz wsiadać i wysiadać na dowolnych przystankach na trasie.

AUDIO GUIDE W 7 JĘZYKACH!

SPRAWDŹ AKTUALNE POŁOŻENIE BUSA NA MAPIE!

1
Hotel Galaxy - Galeria Kazimierz
12:10*
2
Dajwór - ul. Wawrzyńca 31
12:17*
3
Dworzec Główny - Galeria Krakowska
12:25*
4
Rondo Mogilskie - Ogród Botaniczny
12:30*
5
Filharmonia - Zamek Wawel
12:43*
6
Muzeum Narodowe - Błonia
12:49*
7
Rondo Grunwaldzkie - ul. Monte Cassino 1
12:55*
8
Kopiec Kościuszki
13:10*
9
Salwator - ul. Kościuszki 88
13:18*
10
Most Grunwaldzki
13:27*
11
Stradom - ul. Dietla 47
13:30*
12
Zabłocie - ul. Zabłocie 15
13:38*

* Ostatni kurs - bus kończy jazdę na przystanku Hotel Galaxy
Jeśli w busie będą pasażerowie kurs może być wydłużony - maksymalnie do przystanku nr 5.