Kup jeden bilet i zobacz miasto wsiadając i wysiadając w najciekawszych miejscach Krakowa. Słuchając przewodnika audio poznasz historię oraz ciekawostki związane z miastem. 

Uprzejmie informujemy, że w zwiazku z unormowaniem się "sytuacji wodnej" na rzece Wiśle od dzis  tj. 26.09 (wtorek) rejsy gondolą odbywają się zgodnie z rozkładem . 

Równocześnie  informujemy, że w okresie jesiennym to jest od dnia 1 X do 15 XI 2017  kursy gondola odbywają  się w godzinach 11.00 -16.00. Natomiast od dnia 16 XI 2017  na okres zimowy rejsy gondolą zostają zawieszone do odwołania.

W związku z zakończeniem sezonu informujemy, że kursy WOWKrakow! by night tour&taste zostały zawieszone. Zapraszamy w kolejnym sezonie.

W okresie letnim rejsy Gondolą odbywają się w godzinach 10:00 - 18:00.
W okresie letnim 01.04 - 15.11 autobusy kursują z odkrytym dachem i podniesionymi roletami okiennymi (w zależności od warunków pogodowych).

Od dnia 17.06.2017 w związku z utrudnieniami powstałymi na skutek remontu - ulegnie zmianie trasa przejazdu linii WOWKrakow! Hop On Hop Off. Przystanek Dworzec Główny Galeria Krakowska i przystanek Dworzec Główny Teatr Słowackiego zostają zawieszone do odwołania. Aktualny rozkład, trasa przejazdu i dokładne położenie autobusu jest dostępne jak zwykle pod zakładką "Trasa". Przepraszamy za wszelkie utrudnienia. 

Autobusy nie kursują 1.11, 24.12, 25.12 i 31.12. 

W cenie biletu

Hop-On, Hop-Off

Przejazd przez najciekawsze atrakcje turystyczne Krakowa

Gondola

Trzydziestominutowy rejs najpiękniejszym odcinkiem Wisły

Muzeum Galicja

Wizyta w muzeum prezentującym historię i kulturę Żydów

Centrum Szkła i Ceramiki

Pokaz produkcji szklanych arcydzieł

Rabaty

Zniżki od partnerów WOWKrakow!